חימום גגות ומרזבים - AHT-ISRAEL

  • מלון
  • מלון
  • מלון
  • מלון
  • מלון

תאור

תשכחו מנטיפי קרח

בתקופת החורף לבעלים של בתים פרטיים ובנייני דירות יש בעיה רצינית – יצירת החסימה מהשלג על ההגות ובמרזבים, סכרי קרח ,נטיפי קרח והצטננות הלוויינים.כל אלו הם בעיות אשר אסור שיקרו בחורף.

אין זה סוד כי הבית מצויד במערכת חימום ומנקה גג שנראה אסתטי מסודר.אך עדיין נוצרים בגג בקעים קטנים עקב תנודות חום קור שגורמות לדליפות מים קטנות מה שיכול לצרוך זמן ולגרום לבעיות.

בנוסף היוצרות של נטיפי קרח בגג הם לא רק בעיה אסטטית ,אלה סכננה ממשית לחיי אדם ורכוש הנמצא בקרבת הבניין.

על ידי מערכת ניקוז של AHT אתה יכול לשכוח מהבעיות האלו לזמן הקרוב.סרט מתכת אמורפי הדק והגמיש מאפשר לך להתקין חימום על הגג, מרזבים, אולם פנימי, לוחות, וכל תחום קיפאון של נוזל ושלג. המחממים שלנו יש מגוון של תצורות ואורכות, ומכאן יכולים לשמש הוא בבתים פרטיים למתחמי תעשייה. בשל המבנה אמורפי של הקלטת מחוממת מהר יותר מאשר בני גילם, ונותן את הסכום המקסימאלי של חום, אשר חוסך אנרגיה ומפחית את איבוד חום.

התקנת גופי החימום AHT לוקחת מינימום זמן ואינה דורשת עלויות משמעותיות. המערכות שלנו הן מגוונות וניתן דגש על כל סוגי גגות, מרזבים של מתכת ופלסטיק. יתר על כן, יתרון חשוב של הפתרונות שלנו הוא היכולת שלהם לעבוד בטמפרטורות נמוכות. כבל רגיל יכול לעמוד בטמפרטורות עד -15 ° C, ולעומת זאת הכבל של AHT יעבוד גם ב -50 ° C.

יש כבל סרט AHT ציפוי מיוחד עמיד בפני קרינת UV. חומר אמורפי הוא חזק מאוד ויש לו עמידות גבוהה בפני קורוזיה. זה מאפשר למערכות שלנו לפעול בצורה חלקה במשך שנים. אך למרות הביטחון העצמי של יצרנים כמוצרי AHT, אנחנו עדיין ניתן לך תקופת אחריות של 15 שנים.

 

שיתוף