מערכות חימום בצינורות, חימום תת רצפתי| AHT-ISRAEL

חימום צינורות
הגנת צנרת בחורף

כולנו יודעים שצינורות אשר עומדים תחת השפעה של טמפרטורות נמוכות יכול להקפיא את הנוזל בפנים מה שיכול לגרום לסתימות ופיצוצים בצינורות הניסיון מלמד שהפיתרון הוא להתקין מערכת חימום בצינורות

הפתרון שלנו ב AHT משמש לא רק למנוע סתימות אלה שומר על הנוזל בטמפרטורה הרצויה.הכיסוי מותקן בתוך הצינור או מחוץ לצינור על פי בחירת הלקוח ומכסה  מ 5% עד 95% של פני הצינור.

התקנת גופי החימום של AHT לוקחת מינימום זמן ואינה דורשת עליות משמעותיות.המערכות שלנו מגוונות וניתנות למיקום מתחת לאדמה, במבנים מחוממים ,בחוץ,על מתכת או צינורות פלסטיק.

בנוסף, יתרון חשוב של הסרט אמורפי שלנו הוא יכולתו לפעול בטמפרטורות נמוכות. כבל רגיל יכול לעמוד בטמפרטורות של עד -15 ° C, ואת קלטת AHT תעבוד גם ב -50 ° C, אשר מכסה את כל איזורי העולם.

בשל המבנה האמורפי של הקלטת המחממת מהר יותר מאשר שאר הפתרונות של חברות אחרות, ונותן את הסכום המקסימאלי של חום, אשר חוסך אנרגיה ומפחית את איבוד חום. חיישן טמפרטורה מאפשר למערכת להפעיל רק בעת הצורך.

חומר אמורפי הוא חזק מאוד ויש לו עמידות גבוהה בפני קורוזיה. זה מאפשר למערכות שלנו לפעול בצורה חלקה במשך שנים. אך למרות הביטחון במוצרי AHT, אנחנו עדיין ניתן לך תקופת אחריות של 15 שנים.