חימום כבישים, מערכות חימום תת רצפתי לכבישים | AHT-ISRAEL

חימום כבישים
100% הגנה מפני קרח ושלג

מוצרי AHT נמצאים בשימוש נרחב כדי ליצור מערכות הפשרת קרח על כבישים ויעדים שונים. חימום כביש יכול להיפטר מעודף לחות, אשר הופכת לקרח ההורסת את כיסוי האספלט, ויוצרת בורות, סדקים ופגמים אחרים. בנסף, כבישים נקיים נראים אסתטיים, נקיים ומספקים נוחות לנהגים והולכי רגל.

התקנת המערכת שלנו הינה בתוך זמן קצר ואינה דורשת עלויות משמעותיות. המומחים שלנו יסייעו לך לשקול את ערכת חימום וסניטציה, בהינתן המאפיינים של השטח, מדרונות, מנקז, בורות ועוד. כל גופי חימום של AHT מותקנים ללא חומרים והתקנים נוספים ואינם דורשים תחזוקה נוספת.

לחות מוגזמת היא לא רק נזק לכבישים עצמם, אלא גם תורמת להיווצרות של קרח שחור. בחורף, מספר גדל והולך של תאונות דרכים גדל פציעות במדרכות. יצוין כי את הבעיה הרבה יותר קל למנוע מאשר להוציא אותה.חיישןמיחד שלנו מאפשר למערכת AHT לגלות משקעים וטמפרטורות כדי להבטיח את המסת הקרח בזמן המגע שלה עם פני הכביש.

תכונות של מבנה רצועת המתכת אמורפית השוכבת בלב כל מערכות חימום שלנו מאפשרת לך להגדיר את זה עבור כל סוגי משטחים, אפילו ישירות מתחת לאספלט החם. המבנה המיוחד של המחצלות שלנו נותן לך את ההזדמנות כדי לכסות עד 30% משטח מחומם, ובכך למנוע את התרחשותם של אזורים ומקבצים של שלג וקרח. (לשם השוואה, כבל רגיל מוגבל עד חמישה אחוזים).

המחממים שלנו חוסכים באנרגיה, כי את סרט אמורפי לא צובר חמימות, אלא מייד מעביר את החום. החברה מוכנה להציע לך כל צורה של מערכת החימום. הלקוח קובע את האזור שברצונו להגן מפני הקפאה.במקרה זה החום מרצועת המתכת מכוון כלפי מעלה, אשר מפחית באופן משמעותי את איבוד חום.

המוצרים שלנו מחזיקים למשך שנים, אבל בכל זאת, אנחנו נספק אחריות של 15 שנה על כל גופי חימום.