חימום חממות, חימום חממה טכנולוגית | פתרונות חימום AHT

חימום חממות
והגנה תחל מן המקפיא

היום ההתקדמות הטכנולוגית מאפשרת לחקלאי לגדל את היבולים ללא קשר לעונות השנה, לבצע הנבטה של זרעם ושתילים בחממה שמאפשרת התקנה של מערכות חימום.

היתרון של גופי חימום AHT בהשוואת אינפרא אדום חימום, תנורי מאוורר, חימום גז, גנרטורי החום, הוא שהם אינם מתרחשים מהקרקע, אלא האדמה מחוממת וכך החום עולה למעלה ומפזר את החום. אתה לא צריך התקנים נוספים, מקור החום הוא הקרקע ואוויר חם העולה למעלה, מופץ באופן שווה בחלל.

 

בשל מבנה האמורפי של הקלטת חימום שלנו ב AHT, היא לא צוברת חמימות אלה מיד מעבירה את החום ובכך זה חוסך חשמל. התקנת הכבלים שלנו לוקחת מינימום של זמן ואינו דורשת עלויות משמעותיות. אין צורך בשירות נוסף, והמערכת היא פשוטה מאוד לתפעול.

הכבלים מבוססים על סרט המתכת אמורפית בעלת  הגובה נמוך, ולכן אין בעיה להשתלב בחממות שנבנו כבר מבלי לשבש עיצוב קיים. ההגבלות על הצורה ואזור המשטח המחומם הן גם מינימאליות  קו מוצרי AHT מאפשר לך לבחור כל צורה שתבקש.

עם מערכות AHT תוכל לשלוט על הטמפרטורה של הקרקע, בהתאם לשלבי גידול צמחים. כל היתרונות האלה ירחיבו את מגוון גידולים משמעותיים.

ייחודו של המבנה של כבל סרט אמורפי ליצור מגבלת טמפרטורה של חימום זה. זה מאוד חשוב, כמו האדמה יכולה לייבש להתחמם יתר על מידה ואף לצרוב את הזרעים ועדינים שורשי צמחים. המומחים שלנו יעזרו לכם לחשב את כל הפרמטרים שנקבעו על ידי המערכת כדי ליצור את התנאים הנוחים ביותר לגידולים הטובים ביותר.

כל המוצרים שלנו הם עם אחריות של 15 שנה.