פתרונות חימום לבית, מערכת חימום לבית | AHT ISRAEL

חדרי שינה ומגורים

נוחות בכל הבית

AHT החברה מציעה ללקוחותיה לא רק החלטה על חימום השטח החלקי , אלא גם מערכת שיכולה לספק את הטמפרטורה האופטימלית בבית ללא כל מקורות חום נוספים. המערכות שלנו מאפשרות לנו ליצור מיקרו אקלים מושלם. בעת שימוש באח או קונווקטורים יהיה תמיד "קר" באזור אחד, אבל אם מקור החום הוא כיסוי רצפה, בעיות אלו נעלמות. זרמים של עליית האוויר החם מעלה מופצים באופן שווה בחלל. טמפרטורת האוויר בגובה הרגליים שונה מהשכבות העליונות רק ב 1-2 מעלות

הפיתרון שלנו עומד על מחצלות חימום המיוצרות מבסיס רצועת מתכת אמורפית לגובה קטן, הנותנת לך את היכולת ליישם את כל הרעיונות פנים, מבלי לשלול לעצמך את הנוחות. ההגבלות על הצורה באזור השטח המחומם הן מינימאליות – קו מוצרי AHT מאפשר לך לעצב את החדר בלי דאגה לגופי החימום.

מערכת החימום של AHT חוסכת אנרגיה, כי סרט האמורפי לא צובר חום, אלא מעביר את החום מיד. ההתקנה של המערכות שלנו מתבצעת בהקדם האפשרי ואינה דורשת עלויות משמעותיות. כיום כל המוצרים שלנו באים עם אחריות של 15 שנה, ואת הסט של תעודות ומחקרים מדעיים המאשרים את האיכות ללא הדופי שלו.

יצוין כי החברה AHT מספקת פתרונות עבור כל סוגי הריצוף. את המחצלות שלנו ניתן להתקין תחת אריחים, פרקט למינציה, שטיחים, וכו ' במידת הצורך, ניתן להתקין גם ללא קשרים לקלטת החימום. למערכות החימום שלנו, אין הגבלות על גימורים וחומרים.

בשל ההרכב הייחודי, את לקלטת החימום יש עובי של 20-30 מיקרון, ומכאן ניתן להשתמש גם באזורים שבהם יש הגבלות גובה.הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר רצפות עץ, כי בשל בידוד העזר מתפתל, העובי של כבל קונבנציונלי יכול להיות עד 7 מ"מ, אשר הוא 3-4 פעמים גבוה יותר מאשר המידות הסטנדרטיות של קלטת חימום של AHT.

ללא קשר לסוג של כיסוי – אם פרקט מוצק, לוח הפרקט או למינציה, המחצלות שלנו נערמות ללא חומרים והתקנים נוספים. המערכת שלנו לא מתחממת יותר מדי בשל החומר אמורפי הייחודי, ולכן לא יכולה להצית או להזיק לעץ העדין.