חימום בחדר אמבטיה, פתרונות חימום לבית|חימום תת רצפתי AHT

חימום בחדר האמבטיה

החימום התת רצפתי AHT  הוא אוניברסלי וניתן להשתמש בו גם באזורים עם לחות גבוהה, כגון חדרי אמבטיה, שירותים, סאונות, וכו ' ובנוסף הוא בטוח לחלוטין, סרט החימום הוא מבודד היטב, ויש לו רמות נמוכות של הפסדים אלקטרומגנטים.

את המאפיינים הייחודיים של מתכת אמורפית מאפשרים לך להגדיר בכיסוי החימום של AHT הנמצאים מתחת אריחים. למערכות שלנו, אין הגבלות על גימורים וחומרים, אתה יכול לחמם את רצפת העץ בקלות באמבטיה או בסאונה. עם זאת, המחצלות לא תופסת שטח, מה שאומר שאתה לא מגביל את שטח הפנים שלך.

החימום שלנו לא נותן ללחות לצבור סדקים , אשר מתרחשים בדרך כלל עם עובש ופטריות. טמפרטורה נוחה של הרצפה נותנת לך לא רק להינות גם בחורף, אלא גם מונעת מחלות הקשורות שינויים פתאומיים בטמפרטורה.

המערכות שלנו לא מחממות יותר מדי בשל חומר אמורפי ייחודי. בשעת חימום בטמפרטורה נמוכה (~ 35-40 מעלות צלזיוס) מחצלות AHT, יחד עם הכבל כרגיל, לספק את אותה הרמה של חימום החדר, ולבזבז פחות זמן. הסרט אמורפי לא צובר חום, אלא מייד מעביר את החום, ובכך נחסכת אנרגיה משמעותית. וזה מאפשר להשתמש במערכת שלנו כמקור חום הבלעדי. זרמי אוויר חם עולים כלפי מעלה באופן אחיד מופצים בחלל, מבלי ליצור מה שנקרא "אזורים קרים".טמפרטורת אוויר בגובה של רגליים שונה מהשכבות העליונות של רק ב 1-2 מעלות

התקנת המערכות שלנו מתבצעת בהקדם האפשרי ואינה דורשת עלויות משמעותיות. כיום כל המוצרים של החברה הם עם אחריות של 15 שנה, ואת הסט של תעודות ומחקרים מדעיים מאשר האיכות ללא הדופי שלו.

כל המוצרים שלנו הם עם אחריות של 15 שנה,