חימום חדרי שינה ומגורים , פתרונות חימום לבית | AHT ISRAEL

חדרי שינה ומגורים

AHT מציעה לכלל לקוחותיה כל מיני פתרונות לחימום חלקי של חדרים בכל גודל. הרצפה החמה שלנו היא תכליתית ויכולה לשמש במטבח, באזורי מגורים, חדרי אמבטיה, וכו ' את המאפיינים הייחודיים של רצועת מתכת אמורפית המאפשרת לך להגדיר את כיסוי החימום של AHT מתחת לרעפים, פרקט, למינציה, שטיח וכל כיסוי אחר. במידת הצורך, ניתן להתקין גם ללא קשרים מכבל חימום. למערכות החימום שלנו, אין הגבלות על גימורים וחומרים.

החימום התת רצפתי שלנו נעשה בשימוש רחב על אובייקטים לחים וניתן להניחו מתחת למכסה עשוי מחומרים סינטטיים, עץ עדין, וכו ' ובשל עובי של הקלטת (20-30 מיקרון), המערכות שלנו משמשות גם באזורים שבהם יש הגבלות גובה. הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר רצפות עץ, כי בשל בידוד העזר מתפתל, העובי של כבל קונבנציונלי יכול להיות עד 7 מ"מ, אשר הוא 3-4 פעמים גבוה יותר מאשר המידות הסטנדרטיות של כבל חימום שלנו. ללא קשר לסוג של כיסוי – בין אם זה פרקט מוצק, לוח הפרקט או למינציה, המחצלות שלנו נערמות ללא חומרים והתקנים נוספים.

המערכות שלנו לא מחממות יותר מדי בשל חומר אמורפי ייחודי. בשעת חימום בטמפרטורה נמוכה (~ 35-40 מעלות צלזיוס) מחצלות AHT, יחד עם הכבל כרגיל, לספק את אותה הרמה של חימום החדר, ולבזבז פחות זמן. הסרט אמורפי לא צובר חום, אלא מייד מעביר את החום, ובכך נחסכת אנרגיה משמעותית. וזה מאפשר להשתמש במערכת שלנו כמקור חום הבלעדי. זרמי אוויר חם עולים כלפי מעלה באופן אחיד מופצים בחלל, מבלי ליצור מה שנקרא "אזורים קרים".טמפרטורת אוויר בגובה של רגליים שונה מהשכבות העליונות של רק ב 1-2 מעלות

התקנת המערכות שלנו מתבצעת בהקדם האפשרי ואינה דורשת עלויות משמעותיות. כיום כל המוצרים של החברה הם עם אחריות של 15 שנה, ואת הסט של תעודות ומחקרים מדעיים מאשר האיכות ללא הדופי שלו.