בטיחות

אצלנו ב-AHT אנו מייחסים חשיבות מיוחדת לסכנות של ההתנגדות החשמלית של ציפוי החומר. מוצרי AHT עומדים על רמת הגנה שניה על פי תקן, בנוסף המוצרים שלנו עברו בדיקות ונמצאו תואמים את התקן האירופי IEC 60,335-1 לעמוד מתח 3750V לדקה אחת. משמעות הדבר היא כי למוצרים שלנו יש התנגדות חשמלית מספיק מתאימה לסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר.

מוצרי AHT עומדים בתקנים מחמירים על מנת לספק לכם ביטחון ושקט נפשי.

בדיקות במהלך היצור

אצלנו ב-AHT כל מוצר מיוצר בתהליך הכפוף בבקרת איכות חובה. כל יחידה של המוצר המוגמר נבדקת בבית חרושת על תפוקת החשמל שלה, כמו כן עבור עמידה בדרישות של הבידוד החשמלי, אשר חייב לעמוד על יחס של  V. מתח 2500 שליטה זו מתבצעת תוך ציות מלא לדרישות של חברת החשמל והתקן האירופי בכל הנוגע לפיקוח של המוצרים במהלך היותם על קו הייצור.

על מנת להבטיח בטיחות מלאה, אנו ממליצים גם לבדוק את מערכת החימום לאחר התקנתה: כדי להבטיח כי המחצלות אינן נפגמו במהלך תהליך ההתקנה, מוצרים מוגמרים חייבים לעבור מחדש בדיקות גם לאחר התקנה – רצוי לשים לפני הכיסוי את הרצפה ומיד לאחר כיסוי הרצפה .

הסמכות

לנו ב-AHT יש תעודות רבות של מוסדות ועדות בינלאומיים שמאשרים את עמידות המוצרים שלנו בכל הסטנדרטים של בטיחות ואיכות הסביבה.